لباس های مناسب فرم بدن اندام گلابی

دسته بندی ها فرم بدن
اندام گلابی چیست؟ باسن و قسمت پایینی آنها از شانه ها و نیم تنه پهن تر است افراد با اندام […]
25 آبان 1401

اندام گلابی چیست؟

باسن و قسمت پایینی آنها از شانه ها و نیم تنه پهن تر است افراد با اندام گلابی شکل ، پایین تنه درشت، باسن بزرگ ، پا و ران‌های بزرگی دارند اما برخلاف آن سینه‌های آن‌ها کوچک ، میان تنه‌ شان بلند و کمرشان باریک می‌باشد.

نکته اصلی این است که با تاکید بر نیمه بالای بدن خود، چهره خود را متعادل کرده و توجه را به سمت بالا جلب کنید. در اینجا چند نکته ساده برای شروع وجود دارد:

  •  از رنگ های روشن روی قسمت بالای بدن خود استفاده کنید.
  •  رنگ های تیره را در نیمه پایینی خود بپوشید.
  •  تاپ هایی با جزئیات مانند تزئینات را انتخاب کنید.
  • تاپ و لباس هایی با آستین های بی رنگ انتخاب کنید.
  • با گردنبندهای شیک یا روسری های روشن اکسسوری کنید.
  • در بخش بالاتنه چند لایه بپوشید این کار بخش بالاتنه بزرگتر به نظر میرسد.

یافتن تاپ و پیراهن های مناسب :

انتخاب یقه ی پهن باعث می شود شانه های شما پهن تر به نظر برسد و باسن شما متعادل شود. همچنین پیراهن های گشاد باید کمی بلند پوشیده شوند تا باسن را بپوشاند، به طور کلی، پیراهن شما باید برجسته شدن کمر و شانه های شما را نشان دهد، چیزی که با ترکیب مناسب چسبان و گشاد می توان به آن رسید.

 

   

 

یافتن شلوار مناسب:

شلوارهایی که انتخاب می کنید باید قسمت پایین پهن داشته باشند. شلوارهایی که در بخش پایینی (ساق پا و مچ پا) چسبان هستند اندازه باسن شما را بزرگ تر نشان می دهند، در حالی که شلوارهایی که در ناحیه ساق پا و مچ پا کمی پهن تر هستند توجه را از قسمت میانی شما جلب می کند.

 

 

دامن مناسب :

دامن هایی که به زانو یا مچ پا می رسند، برای خانمهای گلابی شکل مناسب هستند و نه دامن های کوتاه  به دنبال دامن هایی باشید که درست از بالای باسن شما در نزدیکی کمرتان پهنایشان شروع شود. از دامن های تنگ و چسبان خودداری کنید، چونکه حجم زیادی به باسن شما می دهد.
اگر می خواهید دامن تنگ یا دامن کوتاه بپوشید، دامن هایی با نوارهای عمودی و یا تیره رنگ بپوشید. این به لاغر شدن قسمت تحتانی بدن شما کمک می کند.

 

   

 

نکات پایانی :

 

  • شلوار جین جذب  (لوله تفنگی) نباید بپوشید.

 

 

  • ژاکت های کش باف پشمی نباید بپوشید.

 

 

  • دامن خیلی کوتاه نپوشید.

 

 

https://fantasymezon.ir/%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%af%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b9%d8%aa-%d8%b4%d9%86%db%8c/

 

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لباس های مناسب فرم بدن اندام گلابی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.