رنگ سبز با چه رنگ هایی ست می شود؟

دسته بندی ها ست کردن رنگ ها
همانطور که میدانید، رنگ سبز جزء رنگ‌هایی است که به سختی با هر رنگی ست می‌شود، در این مقاله می […]
2 شهریور 1401

همانطور که میدانید، رنگ سبز جزء رنگ‌هایی است که به سختی با هر رنگی ست می‌شود، در این مقاله می خواهیم با بهترین رنگ هایی که با لباس های سبز هماهنگ هستند آشنا شویم.

وقتی صحبت از مد به میان می آید، بسیاری از افراد رنگهای تک رنگ یا خنثی را انتخاب می کنند اما همانطور که شرکت کنندگان در هفته مد، فصل به فصل ثابت کرده اند، افزودن یک رنگ غیر سنتی، مانند سبز می تواند لباس شما را از همه نظر درست جلوه دهد.

 

 

اما چه رنگی با رنگ سبز خوب ست می شود؟ 
  • آبی مکمل رنگ سبز است!

رنگ آبی یکی از دو رنگ اصلی تشکیل دهنده رنگ سبز است. این رنگ بدلیل قرار داشتن در ذات رنگ سبز، انتخاب اول شیک پوشان است. بنابراین اگر در طیف رنگ سبز، آبی بیشتری بکار رفته باشد، به عبارتی رنگ سبز تیره تر باشد، بهترین مکمل آن رنگ آبی خواهد بود.

 

 

  • سبز زمردی و قرمز

این دو رنگ ترکیب خیلی خوبی هستند ولی اگر میخواهید که ترکیب بهتری از این دو رنگ داشته باشید، به دنبال لباس هایی باشید که قبلاً رنگ سبز زمرد و قرمز را در خود ترکیب کرده اند، مانند یک پیراهن چهارخانه. این کمک می کند تا همه چیز به طور طبیعی تر با هم ست شوند.

 

   

  • رنگ سبز با مشکی

مشکی رنگ مکمل است و رنگی است که میتوان آن را با همه ی رنگ ها ست کرد، این رنگ را میتوان هم با سبز های روشن (light green) و همچنین با سبز تیره (dark green) ست کرد.

 

 

  • رنگ سبز و زرد

سبز و زرد در اکثر رنگها عالی به نظر می رسد. اگر رنگ بدن شما گرم است، روی خردلی، خاکی و سبز تیره تمرکز کنید ولی اگر رنگ تن شما سرد است ، با افزودن رنگهای زرد روشن و رنگهای سبز رنگ ، لباس را ست کنید.

 

    

 

  • ست سبز با خاکستری یا طوسی

ترکیب رنگ طوسی با سبز، رنگ روزمره ای نیست. اما این دو بخصوص اگر رنگ سبز بکار رفته سبز لجنی و رنگ طوسی بکار رفته طوسی روشن باشد، بسیار انتخاب هوشمندانه ای است. بهترین ست رنگ طوسی با سبز زمانی ایجاد می‌شود که سبز لجنی با طوسی روشن ست شده باشد.

 

 

موارد دیگر برای ست کردن رنگ سبز:

نظرات کاربران

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رنگ سبز با چه رنگ هایی ست می شود؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.